Tea Jalušić i na večerašnjem je susretu bila raspoložena postigavši u Čakovcu čak 11 golova Foto: Martin Novosel

Rukometašice Koke ostvarile pobjedu u susjedskom derbiju u Čakovcu

| 3.2.2021. u 21:24h | Objavljeno u Sport

U najzanimljivijem susretu 12. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene ekipa Koke je večeras pobijedila u Čakovcu domaći Zrinski rezultatom 29:23, poluvrijeme 15:12 za varaždinsku ekipu.

Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri da bi u 27. minuti Koka povela s tri gola razlike, a takva je prednost ostala do do kraja poluvremena (12:15). U drugom poluvremenu rukometašice Koke povećale su razliku na plus osam u 49. minuti i utakmicu mirno privele kraju.

Najefikasnija igračica na susretu bila je igračica Koke Tea Jalušić s 11 golova, Katarina Mrazović pridodala je četiri, a po tri su gola postigle Sara Rogina, Ines Domjan, Lena Ljubić i Ena Car. Gabrijela Bešen je upisala 11 obrana od 24 udarca što je visokih 46% efikasnosti, Sara Šopar je dodala 3 obrane, a Nemec jednu.

Kod Zrinskog najefikasnija je bila Lea Vukojević s 8 golova. Koka u subotu u varaždinskoj Areni od 16.30 sati dočekuje ekipu Bjelovara.