Vidovec pružio snažan otpor PPD Zagrebu u krcatoj dvorani OŠ u Vidovcu

| 13.4.2016. u 20:36h | Objavljeno u Sport

U zanimljivoj utakmici četvrtfinala hrvatskog rukometnog Kupa, odigranoj večeras u prepunoj dvorani Osnovne škole u Vidovcu momčad PPD Zagreba pobijedila je domaćeg drugoligaša, sastav Vidovca 34:26, poluvrijeme 18:12 i tako se očekivano plasirala na završni turnir Kupa u Umagu sredinom svibnja.

Zagrebački sastav se suprostavio rukometašima Vidovca sa izmješanim sastavom gdje su prigodu dobili igrači koji su tokom sezone dobili manju minutažu, ali je i takav sastav uglavnom kontrolirao susret s vodstvom od šest do sedam golova razlike u korist Zagrebaša.

Kod domaćina najučinkovitiji su bili Težak sa šest, te Melnjak i Štefičar s po pet postignutih golova, a kod PPD Zagreba Vujić je postigao 6 Kontrec 5, a Kovačević 4 gola.

Ipak, unatoč porazu domaće momčadi s ove utakmice nitko nije otišao tužan. Stanovnici Vidovca su dobili rukometni spektakl gdje su imali prigodu uživati u vrhunskom rukometu, a nakon utakmice su se također slikali sa igračima PPD Zagreba.