Roko Bengeri Foto: KKK Varteks

Roko Bengeri osvojio treće mjesto u kanu jednosjedu na rijeci Soči

| 17.7.2018. u 10:33h | Objavljeno u Sport

Članovi varaždinskog Kajak kanu kluba VarteksRoko Bengeri, Nikola Novosel i Klara Dvorski nastupili su na utrci Slovenskog pokala u slalomu za mlađe kategorije, koja je održana na rijeci Soči u Kobaridu u Sloveniji.

U konkurenciji više od 100 natjecatelja iz Slovenije, Italije i Hrvatske u kategoriji starijih kadeta Roko Bengeri je u disciplini kanu jednosjed (C-1) osvojio drugo mjesto, a u disciplini kajak jednosjed (K-1) bio je treći.

Kod starijih kadetkinja Klara Dvorski je u disciplini kajak jednosjed (K-1) zauzela 8. mjesto, a isto je mjesto zauzeo Nikola Novosel u disciplini K-1 juniori. Sljedećeg vikenda Katja Bengeri nastupit će u reprezentaciji Hrvatske na Svjetskom juniorskom prvenstvu u slalomu u mjestu Ivrea u Italiji.