Dejana Milosavljević je sa 14 golova bila najefikasnija "kokica" Foto: Krešimir Đurić

Raspoložene Milosavljević, Tomić i Vrabec donijele uvjerljivu pobjedu s gostovanja u Pitomači

| 22.10.2017. u 18:40h | Objavljeno u Sport

I nakon dva poraza, rukometašice Koke konačno su našle pobjedničku formu te su slavile u današnjem 5. kolu Prve HRL za žene na gostovanju kod Pitomače s uvjerljivih 39:30 (18:16).

Koka se danas odlučila više koncetrirati na napad, nego na obranu, s obzirom da su do kraja prvog poluvremena zabile 18, a primile 16 golova, što nije na razini koju trener Vladimir Canjuga očekuje od svojih igračica. Početkom drugog poluvremena Koka se počela odvajati, a pet minuta prije kraja susreta imali su i 10 golova prednosti (37:27).

Dejana Milosavljević se raspucala u današnjem susretu pogodivši 14 šuteva od 16 koje je uputila prema protivničkom golu, a sjajno su je pratile Josipa Tomić i mlada Ana Vrabec svaka po osam golova, dok je Silvija Masnić zabila pet, a dobru večer na vratnicama varaždinske ekipe imala je Janja Tušek sa 16 obrana.