Podravina je svladala Rudara rezultatom 3:1 Foto: Dražen Novosel

Rado Mlakar na klupi Podravine debitirao pobjedom, ostali klubovi ubilježili poraze

| 7.4.2018. u 19:20h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin igralo se 19. kolo, a samo je Podravina na domaćem terenu protiv Rudara uspjela uzeti tri boda.

Momčadi iz Ludbrega je pobjedu donio Nikola Valjak golovima za 2:1 i 3:1 u 76. i 87. minuti, Siniša Fajt je u 18. minuti zabio za vodstvo 1:0, dok je Luka Čalopa bio strijelac gola gostiju za 1:1 u 56. minuti. Domaćoj pobjedi se zasigurno veseli trener Rado Mlakar, koji je danas debitirao na klupi Podravine.

U ostalim susretima, u Prelogu je ekipa Mladosti Kometa bila bolja od Zelengaja 1:0, u Nedelišću je istoimeni domaćin svladao Novi Marof s 2:1, a Plitvica (G) je na domaćem terenu poražena s 3:1 od vodeće ekipe prvenstva Poleta (SMnM).

Sutra od 16 sati i 30 minuta, igra se županijski derbi u Jalžabetu između istoimenog domaćina i Bednje, Dinamo(D) će ugostiti Nedeljanec, Međimurec sastav Slobode (S), a Pušćine sastav Sloge.