Karlo Sambolec bio je strijelac oba pogotka za momčad Podravine u današnjem susretu Foto: Dražen Novosel

Prvi poraz Podravine pod vodstvom trenera Velimira Špikića, srećom bez posljedica

| 1.5.2021. u 19:30h | Objavljeno u Sport

U današnjem susretu 21.,predposljednjeg kola u ovom dijelu prvenstva, momčad Podravine je danas, na svom stadionu u Ludbregu, izgubila od Papuka iz Orahovice,rezultatom 3:2, poluvrijeme 2:1. za goste. Oba gola za Podravinu postigao je Karlo Sambolec, u 40. i 74. minuti, kada je izjednačio na 2:2, a gol odluke postigao je Benjamin Radinković u 77. minuti.

Današnji poraz Podravine, prvi pod vodstvom trenera Velimira Špikića, srećom neće imati posljedice po ludbreški sastav, koji će nakon 22. kola prvenstvo nastaviti doigravanjem za prvaka.

Varteks svoj susret u Svetom Martinu na Muri protiv Poleta nije odigrao zbog samoizolacije svojih igrača.