Obreš je u derbiju kola poražen kod kuće protiv Drave (SĐ) 3:1 Foto: Mario Šamec

Polet (C) pobijedio Mladost (Š) i uzeo drugo mjesto

| 17.4.2016. u 18:31h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 18. kola Prve županijske nogometne lige dogodila se promjena na samom vrhu tablice. Polet (C) je preuzeo drugo mjesto na tablici domaćom pobjedom protiv Mladosti (Š) 4:1, a Bednja gostujućim porazom 1:0 kod Rudara 47 sada zauzima treće mjesto na tablici.

U utakmici Poleta (C) i Mladosti (Š), gosti su bolje krenuli u susret te su poveli već u 8. minuti susreta pogotkom Dina Fodera, ali domaćin do kraja poluvremena izjednačuje rezultat na 1:1 golom Marka Vidrača u 37. minuti iz kaznenog udarca. Domaćin je preokrenuo utakmicu u 62. minuti pogotkom Sandi Martana, a potvrda pobjede dolazi u 84. i 86. minuti, pogotkom Davida Lazara i drugim pogotkom Sandi Martana.

U derbiju kola, Obreš nije uspio iskoristiti domaći teren protiv Drave (SĐ) te je izgubio 3:1. Pogotke za goste su zabili Igor Prebegović u 12. minuti, Dragoljub Jerebić u 59. minuti i Mario Novak u 84. minuti, dok je jedini gol domaćina u 40. minuti djelo Patrika Golubara.

U ostalim susretima, Ivančica je bila bolja od Mladosti (M) 2:1, a Sloga je svladala Dubravku 3:1.