Prekinut niz od pet pobjeda zaredom porazom protiv Podravke 25:19 Foto: Mario Šamec

Podravka protiv Koke opravdala status favorita

| 27.2.2016. u 18:37h | Objavljeno u Sport

Koka je u utakmici 18. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene izgubila od državnih prvakinja Podravke iz Koprivnice 25:19.

Iako je Koka prva zabila gol na utakmici, i to u 4. minuti, to je ujedno bilo i jedino vodstvo koje su varaždinske rukometašice imale, nakon čega Podravka radi seriju 3:0 te drži vodstvo od tri gola razlike do kraja poluvremena (12:9). U nastavku Podravka povećava prednost na +6 koju drži sve do kraja susreta.

Najbolje strijelkinje u redovima Koke su bile Nikolina Zadravec koja je zabila osam golova, a dobro su je pratile samo Suzana Furjan i Josipa Tomić sa po četiri golova svaka. Janja Golubić je još jednom dobro branila na vratima Koke sa 14 obrana, ali je to bilo nedovoljno protiv najjače ekipe Prve HRL za žene.