Neriješeni ishod u Gojancu je najpravedniji s obzirom na viđeno na tom susretu

Pobjede Jalžabeta i Novog Marofa, po bod Plitvici i Zelengaju

| 18.9.2016. u 19:43h | Objavljeno u Sport

U današnjim preostalim susretima 5. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin momčad Jalžabeta je na svom sportskom centru pobijedila Zadrugar iz Hrastovskog 3:0, poluvrijeme 1:0. U prvoj pobjedi Jalžabeta ove sezone dva gola postigao je Mislav Sakač u 22. i 55 minuti susreta, a jednom je mrežu zadrugara zatresao Petar Friščić u 57. minuti.

U Gojancu su domaća Plitvica i Zelengaj odigrali bez pobjednika 1:1, poluvrijeme 1:0. Poveo je domaćin u 7. minuti golom Luke Tomašića, a Zelengaj je izjednačio golom Zlatka Vrbeka iz kaznenog udarca u 63. minuti nadmetanja.

Momčad Novog Marofa je na svom terenu svladala Pušćine 2:0, što je bio i rezultat nakon prvog dijela. Strijelci su bili Josip Barišić u 2. i Dominik Zeko u 18. minuti nadmetanja.