Momčad Jalžabeta je na svom terenu došla do vrlo važne pobjede nad Omladincem iz Novog Sela Rok Foto: Dražen Novosel

Pobjede Jalžabeta i Nedeljanca, Bednji bod, poraz Novog Marofa

| 10.3.2019. u 17:22h | Objavljeno u Sport

U danas odigranim utakmicama 16., prvog proljetnog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec - Varaždin pobjede su ostvarili Jalžabet i Nedeljanec, Bednji je pripao bod, a Novi Marof je pretrpio novi poraz.

Jalžabet je na svom sportskom centru bio bolji od Omladinca iz Novog Sela Rok trenera Danijela Štefulja rezultatom 1:0, golom Borne Petrovečkog u 52. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je pred svojim navijačima s 2:0 pobijedio Pušćine golovima Tomislava Gredelja u 49. minuti i Antonia Glvaša u 54. minuti iz kaznenog udarca.

Bednja je na svom terenu odigrala s Rudarom iz Murskog Središća susret bez golova, dok je Novi Marof u Čakovcu izgubio od Sloge 4:1, a jedini gol za goste postigao je Nikola Cecelja u 60. minuti.