Nogometaši Podravine su po teškom terenu zasluženio došli do pobjede nad Vukovarom 1991

Hat-trick Pompera za pobjedu Podravine, osmi poraz Varaždina

| 17.10.2015. u 17:47h | Objavljeno u Sport

U sklopu 10. kola Treće HNL Istok momčad Podravine je danas, na svom stadionu, pred oko 150 gledatlja, došla do druge pobjede u ovom prvenstvu, svladavši momčad Vukovara 1991 rezultatom 4:3, poluvrijeme 3:1.

Tri je gola za Podravinu postigao Nikola Pomper, u 24., 27. i 78. minuti nadmetanja, a jedan je gol pridodao Nikola Valjak u 17. minuti susreta. Dva je gola za goste u završnici susreta postigao Vedran Malecki u 81. i 87. minuti, a jedan je gol postigao Ivan Plum u 23. minuti.

Varaždin je pretrpio osmi uzastopni poraz, izgubivši u Pleternici od domaće Slavije 3:0, poluvrijeme 1:0. Dva je gola postigao Tomislav Žuljević (21. i 51.), a jedan je pridodao Josip Jakovljević (70.).

U sljedećem, 11. kolu, na rasporedu je županijski derbi na stadionu Varteksa, između momčadi Varaždina i Podravine.