Plitvica (G) je pogotkom Dražena Belcara u 21. minuti uzela sva tri boda Foto: Mario Šamec

Plitvica (G) bolja na gostovanju kod Poleta (SMNM)

| 2.4.2016. u 18:29h | Objavljeno u Sport

Samo je jedna momčad iz Varaždinske županije danas nastupila u 20. kolu Međužupanijske nogometne lige Čakovec-Varaždin i to Plitvica iz Gojanca koja se sa gostovanja kod Poleta iz Svetog Martina na Muri vraća sa punim plijenom, minimalnom pobjedom do 1:0.

Odluka o pobjedniku je pala u prvom poluvremenu kada je za goste iz Gojanca pobjednički gol zabio Dražen Belcar u 21. minuti susreta, a domaćin nije uspio barem izjednačiti do kraja utakmice. Ovo je bio susret izjednačenih momčadi na tablici, s obzirom da su oba suparnika uoči ovog susreta sakupila 21 bod, ali ovom pobjedom je Plitvica (G) sada preskočila Polet (SMNM) za dvije pozicije.

U susretima međimurskih momčadi, Sloboda iz Slakovca je remizirala protiv Nedelišća 1:1, a Rudar je pobjedom 4:1 kod Mladosti Komet preuzeo prvo mjesto od Jalžabeta koji sutra igra županijski derbi protiv Novog Marofa na domaćem terenu.