Osvojili čak devet prvih mjesta Foto: SBK Omega Varaždin

Omega Varaždin najbolji klub na savate Otvorenom prvenstvu Zagreba

| 7.11.2017. u 10:12h | Objavljeno u Sport

Održano je Otvoreno prvenstvo Zagreba u savate assautu, precombatu i combatu za kadete, kadetkinje, juniore, juniorke, seniore i seniorke. Prvenstvo se održalo 4. studenog u sportskoj dvorani OŠ Iver, Sesvetski Kraljevec. Izvrsna organizacija natjecanja ugostila je klubove iz Hrvatske a članovi varaždinskog Savate kluba Omega postigli su odlične rezultate.

Prva mjesta su osvojili Kristina Sokolić (52-56kg, seniorka), Irena Žunec (60-65kg, seniorka), Antonia Sokolić (48-52kg, juniorka), Patrik Grđan (60-65kg, junior), Ranko Gerić (70-75kg, junior), Valentino Florjanić (70-75kg, stariji kadet), Saša Gužvinec (45-50kg, kadet), Tonka Grabar (25-30kg, kadetkinja) i Vanja Bunić (25-30kg, mlađi kadet).

Druga mjesta su osvojili Tajana Koščak (52-56kg, seniorka), Meri Novak (48-52kg, seniorka), Jan Benček (55-60kg, stariji kadet), Leo Čvrk (55-60kg, kadet), Dorijan Slunjski (30-35kg, kadet) i Marko Gužvinec (45-50kg, mlađi kadet).

Treće mjesto je osvojio Ivan Miljković (35-40kg, kadet), dok je Leon Selmani (35-40kg, kadet) osvojio peto mjesto, a Ella Čvrk (40-45kg, mlađa kadetkinja) i Karla Novak (60-65kg, juniorka) nisu imali protivnice u svojim kategorijama.

Savate klub Omega Varaždin proglašen je najuspješnijim klubom natjecanja pod vodstvom trenera Emerika Večerića i Miljenka Rožmarića.