Pobijedili goste iz Slavonskog Broda rezultatom 3:0 (25:21, 27:25, 25:19) Foto: Krešimir Đurić

Odbojkaši Kitro Varaždina lagano protiv Broda za prvu pobjedu u 2017.

| 19.2.2017. u 18:46h | Objavljeno u Sport

Nakon tri uzastopna poraza, Kitro Varaždin je ostvario laganu 3:0 pobjedu protiv MOK Broda, a što je ujedno i prva pobjeda u 2017. godini za varaždinsku momčad.

Prvi set su osvojili rezultatom 25:21, u drugom setu su im gosti stvarali najviše problema te su ga tek u samoj završnici osvojili 27:25, dok su treći set osvojili najuvjerljivijim rezultatom 25:19. Sljedeći tjedan kreće novi krug natjecanja gdje će se vodeće četiri ekipe Prve lige (Medicinar prvi, Kitro Varaždin drugi, Zadar treći i Split četvrti) u 3. skupini boriti za prva dva mjesta koja vode u Superligu.

Prvi susret Kitro Varaždinu na putu do osvajanja najmanje drugog mjesta će biti gostovanje kod Splita koji ih je u prijašnjem kolu svladao s uskih 3:2.