Odbojkaši Zadra su bili bolji od varaždinske momčadi rezultatom 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:19) Foto: Krešimir Đurić

Odbojkaši Kitro Varaždina doživjeli svoj prvi poraz sezone u Zadru

| 28.1.2017. u 21:32h | Objavljeno u Sport

Niz neporaženosti OK Kitro Varaždina prekinut je današnjim porazom u sklopu 11. kola Prve lige na gostovanju kod trećeplasiranog Zadra koji je na domaćem terenu svladao varaždinske odbojkaše 3:1.

Prvi set je izgubljen uskom razlikom 25:23, drugi je također pripao domaćinu iz Zadra sa uvjerljivih 25:19, u trećem setu se činilo da se neporažena momčad prvenstva uozbiljila osvojivši ga rezultatom 25:21, ali u četvrtom setu nisu mogli kapitalizirati dobru igru iz trećeg seta i gube ga 25:19

Sljedeća utakmica 12. kola biti će dvoboj vodećih momčadi prvenstva kada će Kitro Varaždin ugostiti Medicinara.