Kitra Varaždina u drugom kolu također očekuje teško gostovanje kod Rijeke Foto: Krešimir Đurić

Očekivani poraz Kitra Varaždina kod glavnog favorita za osvajanje naslova Superlige

| 8.10.2017. u 08:08h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Kitra Varaždina željeli su jučer na gostovanju kod Mladosti Ribole Kaštele u Kaštelu Starom, u sklopu prvog kola sezone Superlige, pružiti dobar otpor šesterostrukom prvaku Hrvatske te su izgubili 3:0.

Prvi set je prvak osvojio 25:16, a u druga dva seta je varaždinski sastav pružio bolju igru, ali također izgubio setove rezultatima 25:19 i 25:18.

Kitro Varaždin će i u drugom kolu Superlige za tjedan dana imati teško gostovanje kod sastava Rijeke, koja je u današnjem prvom kolu slavila 3:2 na gostovanju kod Murse u Osijeku