Novi Marof nije imao milosti prema Dinamu (B), Obreš svladao Slobodu (Vž)

| 18.4.2021. u 09:50h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjim utakmicama 15. kola Prve ŽNL, odigrane su dvije utakmice dok je susreta između Beretinca i Mladosti (M) odgođen.

Novi Marof je sa čak 8:1 svladao Dinamo (B) na domaćem terenu. Tomislav Harmicar je zabio hat-trick golovima u 28., 44. i 87. minuti susreta, dok su preostale golove za Novi Marof zabili Dominik Puškadija u 12., Dominik Broz u 58. i 82.,  Lukas Stojak u 65. i Marko Ključarić u 90. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Aleksandar Ivančov u 54. minuti susreta iz kaznenog udarca.

U drugoj utakmici dana, Obreš je na domaćem terenu svladao Slobodu (Vž) s 3:0. Iako rezultat sugerira da je Obreš lagano stigao do pobjede, sva tri gola su pala tek u zadnjih 20 minuta utakmice. Prvo je u 72. minuti Mihael Mikić zabio za 1:0 vodstvo Obreša, na 2:0 je povisio Mihael Cepanec u 82. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Dino Kresinger u 90. minuti susreta.

Danas su na rasporedu četiri utakmice. Polet (C) na domaćem terenu dočekuje Plitvicu (S), Sloboda (T) kod kuće dočekuje Poleta (T), Drava Ajax dočekuje Čevo, dok će Mladost biti domaćin vodećoj Budućnosti.