Nedeljanec produžio niz nepobjedivosti na 18 utakmica (15 pobjeda i tri neodlučena ishoda) Foto: Mario Šamec

Nedeljanec bez milosti za posljednji Čevo

| 16.4.2016. u 18:44h | Objavljeno u Sport

Vodeći Nedeljanec i dalje nastavlja sezonu bez poraza, a danas je na gostovanju kod Čeva u 18. kolu Prve županijske nogometne lige upisao novu uvjerljivu 4:0 pobjedu.

Gosti iz Nedeljaneca su sva četiri gola zabili tek u drugom poluvremenu, a redom su zabijali Tomislav Gredelj u 57. minuti, Filip Štefulj u 60. minuti, Jurica Buden u 70. minuti i Dario Levatić u 79. minuti susreta. Domaćin Čevo im je olakšao posao nakon što im je izravnim crvenim kartonom isključen Leonardo Krampek zbog udaranja protivničkog igrača tijekom prekida igre.

U drugom susretu dana, Orač je na gostovanju slavio protiv Plitvice (S) 1:0, a strijelac jedinog pogotka je bio Ivan Telebar u 22. minuti susreta.