Martin Vugrinec danas je osvojio dva druga mjesta u utrkama IDM-a na stazi u Sachenringu Foto: screenshot IDM

Martin Vugrinec u 2. utrci zamalo ostao bez najviše stepenice pobjedničkog postolja

| 8.9.2020. u 17:06h | Objavljeno u Sport

U današnjoj drugoj utrci na stazi u njemačkom Sachenringu u sklopu ovogodišnje sezone u IDM-u, Međunarodnom prvenstvu Njemačke, novomarofski motociklist Martin Vugrinec Spidermartin, ponovno je zauzeo drugo mjesto u klasi Supersport 600 i tako ponovio rezultat iz današnje prve utrke, a i ovaj put brži od njega bio je njemački predstavnik Max Enderlein.

Za razliku od prve utrke, kada su se od početka od ostalih odvojili Enderlein i Vugrinec, u drugoj utrci do 6 kruga u vodstvu su bili Enderlein i Vugrinec i Kroeze, a onda su se odvojili Enderlein i Vugrinec, koji su se stalno izmjenjivali u vodstvu i sve do cilja vodili borbu za prvo mjesto,koje je i drugi put danas pripalo njemačkom predstavniku.

Treće je mjesto pripalo njemačkom predstavniku Luci Grunwaldu. Sezona u IDM-u nastavlja se od 11. do 13. ovoga mjeseca na stazi u Lausitzringu u Njemačkoj.