Martin Vugrinec (lijevo) u prvoj je utrci zauzeo drugo mjesto Foto: screenshot IDM

Martin Vugrinec u njemačkom Sachsenringu došao do prvog postolja ove sezone u IDM-u

| 8.9.2020. u 13:40h | Objavljeno u Sport

Na stazi u Sachsenringu u Njemačkoj novomarofski motociklist Martin Vugrinec-Spidermartin danas je došao do svog prvog postolja ove sezone u Međunarodnom prvenstvu Njemačke, IDM-u. U prvoj, od današnje dvije utrke IDM-a, u kategoriji Supersport 600, Vugrinec je zauzeo drugo mjesto, iza njemačkog vozača Maxa Enderleina, a i na trećem je mjestu utrku završio njemački predstavnik Luca Grunwald.

Vugrinec je u utrku startao iz prvog reda, s treće startne pozicije i od samog početka zauzeo je drugu poziciju, iza Maxa Enderleina. Start druge utrke bit će danas u 16 sati i 25 minuta.