Marko Žuliček je bio četverostruki strijelac za Lepoglavu Foto: Mario Šamec

Lepoglava osmicom riješila Majerje, pobjede vodećeg dvojca

| 10.4.2016. u 18:50h | Objavljeno u Sport

Visoku pobjedu ostvarila je momčad Lepoglave na gostovanju kod Majerja gdje je sa 8:1 svladala domaćina u 13. kolu skupine Zapad Druge županijske nogometne lige.

Koliko je utakmica Majerja i Lepoglave bila jednosmjerna, pokazuje i rezultat na kraju prvog poluvremena koji je bio 5:1 u korist za gostujuću momčad. Za Lepoglavu su strijelci bili Marko Žuliček sa četiri gola (6., 17., 27. i 35. minuta), Emil Jug sa dva gola (26. i 68. minuta), dok su po jedan gol zabili Dario Šincek (61. minuta) i Matija Obadić (85. minuta) iz kaznenog udarca.

Vodeća momčad lige, Sračinec, je postigla minimalnu pobjedu 1:0 na gostovanju kod Vindije. Strijelac jedinog pogotka je bio Dominik Tkalec u 65. minuti.

Drugoplasirani Dinamo iz Babinca je također upisao domaću pobjedu 2:0 protiv posljednjeplasiranog Omladinca, dok je Vinica upisala usku 3:2 pobjedu protiv Nove Vesi.