Lančić-Knapić pobjednik 8. Memorijalnog malonogometnog turnira "Dragutin Ribić - Riba"

VV | 2.7.2020. u 16:48h | Objavljeno u Sport

Društvo za športsku rekreaciju Salinovec  organiziralo je u nedjelju, 28. lipnja, 8. Memorijalni malonogometni turnir „ Dragutin Ribić – Riba “.

Dragutin Ribić – Riba je bio jedan od ponajboljih nogometaša tog kraja te je bio aktivan član DŠR Salinovec od prve sekunde pa do kraja svog kratkog života. Sudjelovalo je jedanaest ekipa i to su: Drvodjelac Ivanec, DŠR Lančić – Knapić, DŠR Salinovec, Gregur Invest, MNK Vrbno, Trakoščan, Plava kuverta, Gold gradnja, Hladno pivo - FS Jurica, UŠR Višnjica i MNK Cerje.

Prvo mjesto i 50% od kotizacije, pehar i prijelazni pehar osvojila je ekipa DŠR Lančić - Knapića, drugo mjesto  30 % od  kotizacije i pehar osvojila je ekipa Gold gradnje, dok su treće mjesto, pehar i 20% od kotizacije osvojili igrači iz ekipe MNK Drvodjelca. Najbolji strijelac turnira je bio Dario Bobek, a najbolji golman turnira je bio Matija Bobek obojica iz ekipe DŠR Lančić - Knapić.