Ekipa Koke se dobro držala do 41. minute utakmice Foto: Mario Šamec

Koka u Sesvetama upisala deveti poraz sezone

| 5.3.2016. u 20:05h | Objavljeno u Sport

Koka je upisala svoj deveti poraz sezone na gostovanju 19. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene u Sesvetama kod Sesvete Agroproteinke 32:22.

Ekipa Koke je dobro krenula u utakmicu i prva došla do vodstva te su držali rezultat izjednačen prvih 10 minuta utakmice (5:5), ali su domaćini nakon toga napravili svoje prvo osjetno vodstvo (9:6) koje su održali do kraja poluvremena (15:12).

Početkom drugog pluvremena, igračice Koke su držale rezultat na prihvatljivih -4 (20:16) do 41. minute utakmice, ali nakon toga Sesvete rade seriju od 4:0 i bježe u 47. minuti na nedostižnih osam razlike koju su do kraja utakmice povećali i na 10.

Najbolja igračica u redovima Koke je bila Josipa Tomić koja je zabila sedam golova, dok su po tri gola zabile Nikolina Zadravec, Stela Vrček, Tea Jalušić i Ana Marija Babić.