ŽRK Koka Foto: Krešimir Đurić

Koka s oscilacijama u igri došla do nove 13. pobjede u Puli

| 1.4.2017. u 19:20h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u 18. kolu gostovala u Puli kod ekipe Arene i došla do nove 13. pobjede rezultatom 23:19 u prvenstvu Prve hrvatske rukometne lige za žene.

Iako se pobjeda piše, rupe u igri varaždinskog sastava su opet isplivale na površinu. Nakon početnog vodstva Koke 5:1 u prve tri minute susreta, domaćin izjednačuje u na 6:6 u 18. minuti. Do kraja prvog poluvremena, Koka se još jednom rezultatski odvojila na 13:8, ali početkom drugog poluvremena domaćin do 41. minute opet izjednačuje susret na 14:14. Nakon toga se varaždinski sastav po treći puta odvojio na 21:16, ali ovaj puta nisu dozvolili povratak domaćina te su uzeli novu pobjedu.

Najbolje strijelkinje u redovima Koke su bile Ivana Dragišić i Martina Čović svaka sa pet postignutih golova, dok su Tea Jalušić i Ines Domjan zabile svaka po tri gola