Koki su potrebne još dvije pobjede da osiguraju treće mjesto u Prvoj HRL za žene Foto: Krešimir Đurić

Koka pobjedom nad Dugim Selom 55 sve bliže osiguravanja trećeg mjesta

| 26.4.2017. u 21:23h | Objavljeno u Sport

Današnjom pobjedom u 21. kolu protiv Dugog Sela 55 rezultatom 31:26, Koka je sve bliže osvajanju trećeg mjesta u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene koje iduće sezone vodi u europska natjecanja.

Koka je vodila čitavi susret i samo je u dva navrata imala neriješeni rezultat i to početkom prvog poluvremena kod rezultata 1:1 te početkom drugog poluvremena kod rezultata 12:12. Najviše vodstvo su imale u 57. minuti susreta kada su vodile +7 (30:23).

Ivana Dragišić je još jednom bila najbolji strijelac u redovima Koke sa osam postignutih golova, Ines Domjan je zabila šest golova, a Tea Jalušić pet. Ovaj vikend se igra 22. kolo Prve HRL za žene, a Koka odlazi na gostovanje kod Umaga.