Ivana Dragišić postigla 13 golova u redovima Koke Foto: Krešimir Đurić

Koka nakon velike borbe izgubila protiv Lokomotive u samoj završnici

| 24.5.2017. u 21:23h | Objavljeno u Sport

U današnjem derbi susretu 23. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene između domaćeg sastava Koke i drugoplasirane zagrebačke Lokomotive, Koka je bila blizu pobjede, ali je na kraju izgubila susret 27:26 (14:13).

Gotovo cijeli susret se igrao izjednačenim rezultatom ili minimalnim vodstvom za jednu ili drugu ekipu. Minutu prije kraja susreta Koka je imala prednost 26:25. U zadnjoj minuti susreta bilo 26:26 i Koka je imala napad za vodstvo u kojem je Silvija Masnić pogodila stativu nakon čega je Lokomotiva uzela loptu i zabila pobjednički gol četiri sekunde prije kraja, a strijelkinja za pobjedu Lokomotive je bila Jelena Kajfeš.

Izvanredni susret u redovima Koke odigrala je Ivana Dragišić koja je zabila 13 golova, dok je Silvija Masnić zabila pet, dok je najbolja u redovima Lokomotive bila Stela Posavec s devet postignutih golova.