Dejana Milosavljević je nastavila sa sjajnim igrama i u Umagu s devet postignutih golova Foto: Krešimir Đurić

Koka na neugodnom gostovanju kod Umaga proslavila petu pobjedu sezone

| 11.11.2017. u 20:56h | Objavljeno u Sport

Koka je na neugodnom gostovanju u sklopu 8. kola Prve HRL za žene kod Umaga uspjela uzeti petu pobjedu sezone rezultatom 29:25.

Susret nije dobro krenuo za varaždinski sastav te je u prvih 17 minuta gubio s uvjerljivih 8:3, ali je do kraja poluvremena smanjila tu razliku na samo jedan gol zaostatka (14:13). Početkom drugog poluvremena, Koka je preokrenula susret u svoju korist te je do 47. minute vodila sa pet golova razlike 22:17 te je održavala prednost od četiri do pet golova do samog kraja susreta.

U redovima Koke se opet istakla Dejana Milosavljević sa devet golova, Ines Domjan je zabila osam golova iz osam udarca upućenih na vrata Umaga, a Josipa Tomić je zabila četiri.