Karatistima iz Cestice 13 pojedinačnih i dvije ekipne medalje

| 26.10.2017. u 08:48h | Objavljeno u Sport

Deset karatista iz cestičke podružnice Karate kluba Shito Ryu Varaždin u 1. su kolu Shyto Ryu-Kofukan školske lige osvojili 13 pojedinačnih i dvije ekipne medalje.

Cestičani su se s turira vratili s pet zlatnih, četiri srebrne i šest brončanih medalja. Po dva zlata su osvojili Marko Gerbus i Martin Kokot, a zlatna je bila i Ema Hrnčić.

Srebrne medalje osvojili su Jakov Kostanjevac, Lamia Knezoci i Tea Kostanjevac. Brončane medalje osvojili su Jakov Kostanjevac, Lamia Knezoci,Ema Hrnčić, Roko Bednjanić i Lorena Vugrinec dok su Antonio Kranjčić i Gabrijel Smotar izgubili u borbi za treće mjesto.

U kategoriji kata tim Varaždin 1 osvojio je 2. mjesto izgubivši u finalu od domaćina, dok je Varaždin 2 zauzeo 3. mjesto u konkurenciji devet timova.
Sljedeći vikend za karatiste i trenera, Pavla Marjanovića slijedi novi izazov – Memorijalni turnir u Ivancu.