Jalžabet bi mogao pasti na četvrto mjesto ukoliko sutra Mladost Komet pobijedi Graničara Foto: Varaždinske vijesti

Jalžabetu četvrti poraz u zadnjih pet susreta

| 23.4.2016. u 18:57h | Objavljeno u Sport

Jalžabetu ovog proljeća ne cvjetaju ruže u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec-Varaždin, te su tako danas upisali četvrti poraz u zadnjih pet kola. Polet (SMNM) je bio bolji na domaćem terenu 2:0 u susretu 23. kola.

Domaćin je do pobjede došao zabivši po jedan gol u svakom poluvremenu. U 25. minuti su došli u vodstvo protiv Jalžabeta pogotkom Stevice Žganca, a u 71. minuti je konačnih 2:0 postavio Nenad Radiković. Ovim porazom Jalžabet bi mogao pasti s trećeg na četvrto mjesto lige, ukoliko u sutrašnjoj utakmici četvrtoplasirana Mladost Komet pobijedi na gostovanju kod Graničara.

U drugom susretu dana između dviju međimurskih momčadi, Nedelišće je na domaćem terenu svladalo Centrometal 2:0.