Sračinec i Vinica odigrali susret bez pobjednika 1:1 Foto: Siniša Sović

| 26.3.2017. u 19:01h | Objavljeno u Sport

Čak četiri isključenja su se dogodila na susretu 15. kola Druge županijske nogometne lige u Karlovcu između istoimenog domaćina i vodeće momčadi lige Poleta (T), a kojeg je Polet (T) pobijedio s minimalnih 1:0. Moglo je biti još isključenja nakon nesmotrenog starta gostiju koji je u 75. minuti doveo do naguravanja igrača obiju momčadi. Strijelac jedinog pogotka za goste je bio Antonio Bahat u 76. minuti susreta.

Drugoplasirana Sloboda ŠN je na gostovanju kod Bukovčana pobijedila 2:1 i tako zadržala isti broj bodova kao i vodeći Polet (T), dok je trećeplasirana Sloboda (T) i jesenski prvak i drugi susret zaredom upisao poraz, ovaj puta protiv veoma dobre momčadi Orača iz Petrijanca rezultatom 1:0.

U ostalim susretima, Mladost (Vž) je upisala na domaćem terenu 3:0 pobjedu protiv Dinama (A), Dinamo (B) je na gostovanju kod Nove Vesi slavio 2:1, Sračinec i Vinica su remizirali 1:1, a istim rezultatom su remizirali Čevo i Novakovec.

Slike sa susreta Sračinec-Vinica pogledajte u našoj fotogaleriji.