NK Polet (T) Foto: Siniša Sović

| 11.6.2017. u 21:52h | Objavljeno u Sport

Iako nisu pobijedili na zadnjem susretu sezone Druge županijske nogometne lige, prvak Polet (T) je proslavio osvajanje naslova prvaka remijem 2:2 protiv Orača pred domaćim gledateljima. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu. Polet (T) je poveo 2:0 golovima Denisa Bartolca u 13. iz kaznenog udarca i Dina Ratkovića u 19. minuti, a gosti su izjednačili golovima Denisa Šinceka u 31., također iz kaznenog udarca, i Romana Roga u 32. minuti.

U ostalim susretima, Sračinec je 7:1 pregazio Dinamo (A), Bukovčan je kod kuće izgubio 3:2 protiv Dinama (B), Vinica je svladala u gostima Slobodu (T) 3:1, Karlovec je s 2:0 bio bolji od Slobode ŠN, Mladost (Vž) je ostvarila 2:0 gostujuću pobjedu protiv Novakovca, Nova Ves je usko sa 4:3 svladala Čevo.

Fotografije sa susreta u Tuhovcu pogledajte u našoj fotogaleriji.