KK Vindija Foto: Martin Novosel

FOTO Pobjeda "klinaca" Vindije protiv Petra Zrinskog u 1. kolu Druge ML Sjever

| 16.10.2020. u 09:21h | Objavljeno u Sport

Jučer se u dvorani Graberje od 20 sati i 30 minuta odigrao zaostali susret 1. kola Druge muške lige Sjever između domaće varaždinske Vindije i Petra Zrinskog iz Vrbovca.

Domaćin je na kraju upisao tijesnu pobjedu 78:76, nakon velike borbe u četiri četvrtine. Pobjedu je u zadnjem napadu uz koš+faul osigurao Matija Pavlic, 0,6 sekundi do kraja utakmice. Promašio je slobodno bacanje, ali je Marko Kapustić ulovio skok i potrošio preostalo vrijeme u susretu.

Vindija je do pobjede došla igrajući uglavnom s potpuno pomlađenim sastavom od prošle sezone u kojem sada igraju uvelike igrači koji su prošle sezone nastupali u Jedinstvenoj kadetskoj ligi pa smo tako vidjeli nastupe Luke Čevre, Matije Pavlica, Tibora Kovačića, Jona Ostoića, Lovra Ivankovića itd.