Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

| 28.4.2019. u 20:34h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjoj jedinoj utakmici 20. kola Druge ŽNL, Mladost (S) je na domaćem terenu bez prevelikog napora uvjerljivo svladala Rudara 47 sa 4:0 i preuzela drugo mjesto od Beretinca koji je igrao derbi susret na gostovanju kod vodeće momčadi lige Čeva  i unatoč tome što je imao vodstvo od čak 2:0 do 60. minute, domaćin je preokrenuo to sve sa čak četiri gola u posljednjih 30 minuta susreta.

U ostalim susretima, Radnički je bio uvjerljiv protiv Dinama 01 rezultatom 5:1, Mladost (VT) je na gostovanju kod Novakovca slavio s 3:1, Trnje i Dinamo su odigrali 3:3, varaždinska Mladost je na domaćem terenu slavila s 2:1 protiv Lepoglave, dok je Zadrugar je na domaćem terenu slavio protiv Mladosti (Š) sa 4:1.