FOTO Mladost (S) izgubila lokalni derbi protiv Poleta (M), osam golova Zadrugara u Šemovcu

| 28.3.2021. u 19:35h | Objavljeno u Sport

Trećeplasirana Lepoglava je danas u derbiju 13. kola Druge ŽNL svladala četvrtoplasirani Razvitak s 3:0. David Čižić je golom u 10. minuti donio domaćinu prednost od 1:0, dok je Stiven Očurščak golovima u 36. i 76. minuti susreta postavio konačnih 3:0.

U lokalnom derbiju između petoplasirane Mladosti (S) i sedmoplasiranog Poleta (M), gosti su slavili s minimalnih 1:0, a jedini gol susreta je zabio Bruno Blažin već u 5. minuti susreta.

Vodeći Zadrugar je u današnjem kolu bio veoma uvjerljiv na gostovanju kod Mladosti (Š) i zabio čak osam golova u 8:0 pobjedi. Bojan Vručina je zabio čak četiri gola na susretu u 10., 43., 78. i 88. minuti, Luka Gerić je bio dvostruki strijelac golovima u 39. i 56. minuti, dok su preostala dva gola zabili Karlo Štimac u 71. i Karlo Kolak u 80. minuti.

Rudar 47 je očito jači nego što je bio na jesen te je svladao drugoplasirani Orač s 1:0. Gol vrijedan tri boda zabio je Zoran Kretić u 14. minuti susreta. Već u prva dva kola proljetnog dijela prvenstva su osvojili četiri puta više bodova, nego u čitavom jesenskom dijelu prvenstva, iako s pet bodova i dalje drže posljednje mjesto na tablici.

U ostalim suretima, Dinamo 01 i Bukovčan su odigrali 1:1 remi, Mladost (VT) su svladali Podravac Kitro s 3:2, dok je Radnički na gostovanju kod Klenovnika bio bolji s 2:0.