Nikola Šafarić (desno) bio je strijelac gola za Novomarofčane u današnjem derbiju s Bednjom Foto: fas

| 19.11.2017. u 16:18h | Objavljeno u Sport

Županijski derbi u sklopu 14. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin između Novog Marofa i Bednje, odigran pred oko 300 gledatelja, završio je bez pobjednika 1:1. Poveli su gosti golom Marina Ivančića u 17. minuti, a domačin je izjednačio tri minute kasnije golom Nikole Šafarića.

U Nedeljancu je istoimeni domaćin pobijedio Zelengaj 2:0, golovima Marka Kovačića u 59. i Jurice Budena u 75. minuti. Jalžabet je nakon serije lošijih rezultata danas je na svom Sportskom centru svladao Međimurec 2:1, golovima Marka Hruška i Dominika Bručića.

Plitvica je izgubila u Pušćinama od istoimenog domaćina 5:1, a jedini gol postigao je Krunoslav Buhin u 83. minuti.