Večeras je bio prvi susret u kojem je s klupe Dabrove vodio njihov novi trener Ilija Puljević Foto: Krešimir Đurić

| 7.10.2018. u 20:12h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždin 1930, pod vodstvom novog trenera Ilije Puljevića osvojila je večeras prvi bod ove sezone u Premijer hrvatskoj rukometnoj ligi. U susretu 3. kola, koji je odigran u dvorani u Graberju Dabrovi su odigrali s Porečom 16:16, poluvrijeme 6:7.

Gosti su bolje ušli u susret i poveli 4:0, a Dabrovi su prvi gol postigli u 8. minuti preko Glavaša. U 25. minuti golom Novaka Dabrovi su izjednačili na 6:6, ali se na odmor otišlo s golom prednosti ua goste.

Novo izjednačenje uslijedilo je u 36. minuti, kada je bilo 9:9, a minutu kasnije Dabrovi su poveli s golom razlike, zatim su imali i dva gola razlike, a u jednom trenutku bilo je i tri gola prednosti za domaći sastav (16:13), no na kraju su gosti uspjeli osvojiti bod.

Najučinkovitiji na susretu bio je igrač Poreča Ivan Filipović sa šest golova, a kod domaćih 5 je golova postigao Jakov Vrdoljak, a po tri su gola pridodali Tomislav Špruk i Dominik Novak.