Napadač Varteksa Tihomir Šoštarić danas je ostvario hat trick i dao veliki doprinos važnoj pobjedi nad Slavijom iz Pleternice Foto: Dražen Novosel

Efikasnom Varteksu protiv Slavije velika tri boda u borbi za ostanak u ligi

| 31.5.2018. u 20:07h | Objavljeno u Sport

S tri gola Tihomira šoštarića te po jednim Borne Radića i Ivana Novoseleca, danas je momčad Varteksa pred oko 30o gledatelja na stadionu Sloboda, u susretu 29., pretposljednjeg kola u Trećoj HNL istok, pobijedila Slaviju iz Pleternice 5:1, poluvrijeme 2:0, i time osvojila važne bodove u borbi za ostanak u ligi.

Tihomir Šoštarić je mrežu Slavije pogađao u 10., 30., i 81. minuti nadmetanja, Borna Radić je bio strijelac u 71., a Ivan Novoselec u 85. minuti susreta.

U posljednjem kolu Varteks, koji je i dalje posljednji na tablici, jer je do ovog kola 15. Belišće kao domaćin pobijedilo Bedem 1:0, a 14. Đakovo Croatia je s 1:0 bilo bolje od Slavonije, će u nedjelju biti gost Mladosti u Ždralovima.