Martin Vugrinec nastavlja sa sjajnim vožnjama na Alpe Adria prvenstvu

Dvostruka pobjeda Martina Vugrinca u Poznanu u utrkama Alpe Adria prvenstva

| 28.5.2018. u 09:39h | Objavljeno u Sport

Novomarofski motociklist Martin Vugrinec pobjedio je u obje utrke koje su tijekom vikenda vožene na stazi Poznan, kod istoimenog grada u Poljskoj, a u sklopu ovogodišnjeg Alpe Adria prvenstva. Vugrinec, kao jedini hrvatski vozač u AA prvenstvu, slavio je u kategoriji Supersport600, pri čemu je Poznan bila druga po redu postaja ovogodišnjeg izdanja natjecanja.

Na prve dvije utrke aktualne sezone Alpe Adria prvenstva, koje su vožene početkom svibnja na Slovakiaringu, Vugrinec je osvojio prvo i drugo mjesto.

Sljedeće utrke AA prvenstva će se voziti na Pannonianringu u Mađarskoj od 29. lipnja do 1. srpnja, nakon čeka motociklistička karavana dolazi na riječki Grobnik od 27. do 29. srpnja. Vugrinec je prošle godine bio pobjednik ovog natjecanja.