Drugoligaš Varaždin očekivano je bio bolji od Slobode ŠN

Drugoligaš Varaždin s 11 golova ispratio Slobodu ŠN, Jalžabet bolji od Ivančice

| 13.8.2017. u 19:38h | Objavljeno u Sport

Danas je doigrano preostalih osam susreta 2. kola Kupa ŽNS-a. Drugoligaš Varaždin je na stadionu Varteksa rezultatom 11:0, poluvrijeme 6:0, pobijedio Slobodu ŠN. Hat trick je postigao Domagoj Drožđek, po dva su gola postigli Matija Kolarić i Dejan Glavica, a po jednom su se među strijelce upisivali Josip Golubar, Maks Juraj Čelić, Karlo Sambolec i Karlo Težak.

Jalžabet je na svom terenu pobijedio Ivančicu 4:1, poluvrijeme 2:0. Drava iz Svetog Đurđa pobijedila je u gostima Polet iz Martijanca 10:0, a Podravina je na svom stadionu bila bolja od Bukovčana 4:0.

Novi Marof je kao domaćin pobijedio Strugu Rovokop 4:1, Radnički je u gostima pobijedio Mladost iz Margečana 2:0, Mladost iz Šemovca je kao domaćin svladao Polet iz Cestice 3:2, Bednja je pred svojim navijačima pobijedila Novakovec 8:0.