Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Zadrugar stigao do 17. pobjede, Novakovec slavio kod Bukovčana

| 8.5.2021. u 20:29h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 19. kola Druge ŽNL, Zadrugar je slavio na domaćem terenu u lokalnom derbiju protiv Radničkog 3:1, dok je Novakovec slavio na gostovanju kod Bukovčana s 2:0.

Bojan Vručina je zabio svoj 31. i 32. gol sezonu u današnjoj pobjedi golovima za 1:0 i 3:1 u 8. i 46. minuti, dok je gol za 2:0 zabio Karlo Kolak u 19. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Denis Vuković u 43. minuti. Zadrugar je utakmicu završio s igračem manje jer je izravni crveni karton zaradio Nikola Markulinčić u 90. minuti zbog grubog starta bez mogućnosti da dotakne loptu.

Novakovec je do 2:0 slavlja kod Bukovčana došao golovima Ivana Dušaka u 16. minuti i Valentina Mlinarića u 90+3 minuti susreta.

U sutrašnjim susretiam, sastat će se Mladost (S) i Podravac Kitro, Dinamo 01 i Mladost (Š), Rudar 47 i Klenovnik, Mladost (VT) i Lepoglava, Orač i Nova Ves, Polet (M) i Razvitak. Sve utakmice se igraju od 17 sati.