Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Zadrugar na gostovanju kod Radničkog slavio u derbiju 3:2

| 5.9.2020. u 19:58h | Objavljeno u Sport

U današnjem jedinom susretu 4. kola Druge ŽNL, Radnički je na domaćem terenu dočekao Zadrugara iz Hrastovskog i pobijedio s 3:2.

Patrik Mraz je goste doveo u vodstvo u 16. minuti susreta, Goran Jagić je izjednačio u 30. minuti, Matija Špoljarić je domaćinu donio prednost od 2:1 u 63. minuti, gosti su izjednačili iz dosuđenog kaznenog udarca preko Karla Štimca u 71., a pobjedu je gostima u 90+3 minuti susreta donio Nikola Pačko.

Matija Špoljarić je za domaći sastav u 89. minuti susreta zaradio izravni crveni karton i isključenje zbog primjedbi psovanja glavnom sucu.

U sutrašnjim susretima, Nova Ves će dočekati OračaKlenovnikdočekuje Rudara 47Novakovec ugošćuje BukovčanaLepoglavaće biti domaćin Mladosti (VT), Podravac Kitro (SE) će dočekati Mladost (S), Razvitak će biti domaćin Poletu (M), a Mladost (Š) će dočekati Dinamo 01.