Druga ŽNL: Zadrugar na gostovanju kod Novakovca utrpao čak sedam golova

Druga ŽNL Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

U današnja četiri susreta Druge ŽNL, Zadrugar je na gostovanju kod Novakovca ostvario visoku 7:0 pobjedu. Prva četiri gola na susretu bila su djelo dva dvostruka strijelca u redovima Zadrugara, Karlo Štimac je zabio golove u 7. i 40 minuti, dok je Patrik Mraz zabio golove u 11. i 17. minuti. Preostala tri gola su bila djelo Daniela Sačera u 42. minuti, Luke Gerića u 57. minuti te Mihaela Mraza u 89. minuti susreta.

U preostalim susretima kola, Orač je odigrao neodlučenih 2:2 na domaćem terenu protiv Nove Vesi, Trnje je izgubilo od Lepoglave kod kuće sa 4:2, dok je Mladost iz Sigeteca slavila na gostovanju kod šemovečke Mladosti s 2:0.

Sa 37 postignutih golova, ovo je bilo jedno od najefikasnijih kola prvenstva, samo je šesto kolo vidjelo više golova sa 40.