Dodjeljena priznanja HŠRS-a najboljima u 2018. godini

U Kumrovcu u Vili Zelenjak, Hrvatski športsko ribolovni savez i Športsko ribolovni savez Krapinsko-Zagorske županije organizirali su dodjelu medalja i pehara najuspješnijim ribičima na natjecanjima u 2018.godini.

Iz Varaždinske županije najuspješniji u disciplini lov ribe na plovak bile su seniorke ŠRD Ivanec koje su osvojile 1. mjesto ekipno na državnom prvenstvu, a Ivanka Škoda 2. mjesto pojedinačno, u pojedinačnim ligama.

Od članova ŠRK Varaždin-Interland Ivica-Bonino Hasan osvojio je 1. mjesto u ligi osoba s invaliditetom, Tihomir Hunjak 1. mjesto u ligi veterana, a Marijan Lisjak 3. mjesto, Luka Florijanić 1. mjesto u ligi U-15 mladeži.

Seniori ŠRK Linjak Veliki Bukovec osvojili su 2. mjesto u 3. ligi sjever. U disciplini lov ribe hranilicom na dnu seniori ŠRK Varaždin-Interland osvojili su 2. mjesto ekipno, a Igor Habek 3. mjesto pojedinačno, dok je Davor Florijanić iz Smuđ Draškovec zauzeo 2. mjesto pojedinačno.