Dječaci (U9) Vindije osmi u Hrvatskoj na prvenstvu mini košarke u Pazinu

Dječaci (U9) Vindije osmi u Hrvatskoj na prvenstvu mini košarke u Pazinu Foto: KK Vindija

Dječaci (U9) Vindije, koje je vodio trener Matija Ciglar, na Prvenstvu Hrvatske u mini košarci u Pazinu, koje se održavalo od 26. do 28. travnja, osvojili su osmo mjesto.

U grupnoj fazi natjecanja u skupini A, Vindija je izgubila prvi susret protiv dmaćina Pazina 19:13, u drugom susretu su izgubili od Cedevite 48:4, u trećem susretu su poraženi s 36:11 protiv Doška, dok su u posljednjem susretu grupnog dijela natjecanja svladali Borovo sa 17:10.

Vindija je igrala susret za razigravanje plasmana za sedmo mjesto protiv ekipe Međimurja, ali su dječaci sa sjevera bili bolji od Vindije 17:6 čime se varaždinski sastav morao zadovoljiti sa osmim mjestom.