Momčad Bednje je povela golom Jakova Klopotana, a za domaću Ivančicu je zabio Ivan Geček Foto: Siniša Sović

| 18.9.2016. u 19:00h | Objavljeno u Sport

Derbi susret 5. kola Prve županijske nogometne lige između prvoplasiranog domaćina Ivančice i drugoplasirane Bednje je završio s miroljubivih 1:1 čime su oba kluba zadržali iste pozicije na tablici. Gosti su poveli u 10. minuti pogotkom Jakova Klopotana, dok je Ivančica izjednačila u 24. minuti pogotkom Ivan Gečeka.

U jučerašnjom susretu između Plitvice (S) i Obreša koji je završio 1:1, osvojeni bod Plitvice (S) je bio dovoljan da zadrže treće mjesto. Dubravka-Zagorac je došla do treće pobjede protiv Sloge 2:1, istim rezultatom je Mladost (M) pobijedila Budućnost, Rudar 47 je bio bolji od Podravca 3:1, Drava (SĐ) je remizirala protiv Lepoglave 1:1, a Polet (C) je uvjerljivo svladao Mladost (Š) sa 4:0.