Veliko je bilo slavlje Dabrova nakon večerašnje senzacionalne pobjede nad favoriziranim Nexeom iz Našica Foto: Dražen Novosel

Dabrovi u Graberju pobijedili Nexe, prvo ime golman Sandro Meštrić

| 17.4.2018. u 20:51h | Objavljeno u Sport

U odgođenom susretu 1. kola Premijer rukometne Lige za prvaka večeras je u dvorani u Graberju, pred oko 400 glasnih navijača, momčad GRK Varaždina 1930 pobijedila Nexe iz Našica rezultatom 20:19, poluvrijeme 13:11 za goste.

Prvo ime večerašnjeg susreta bio je vratar Dabrova Sandro Meštrić, koji je imao 9 obrana, a što je omogućilo domaćem sastavu da od rezultata 13:15 u 37. minuti dođe do vodstva od 18:15 u 43. minuti nadmetanja.

Najučinkovitiji kod domaćina bio je Filip Glavaš sa 7 golova, od kojih je 5 postigao s linije 7 metara, četiri je pridodao Jakov Vrdoljak, a po tri su gola postigli Bruno Vili Zobec i Jurica Vidaček, dok je kod Nexea 7 golova postigao Patrik Leban, a 5 je pridodao Marin Šipić.

Dabrove u nedjelju, također u Graberju od 18 sati, očekuje susret 5. kola Lige za prvaka, a suparnik će biti vinkovačka Spačva.