Cmrečak i Hajdinjak osvojili 13 medalja na Regionalnom PH u Vukovaru

Članovi PK Varaždin bili su uspješni na Regionalnom PH u Vukovaru Članovi PK Varaždin bili su uspješni na Regionalnom PH u Vukovaru

Ovogodišnje zimsko Regionalno prvenstvo regije 4 održano je po prvi puta u Vukovaru, u organizaciji Plivačkog kluba Osijek Žito. Sudjelovalo je 129 plivačica i plivača iz 14 klubova 4.regije.

Članovi Plivačkog kluba Varaždin Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak bili su iznimno uspješni te su osvojili ukupno 13 medalja. Anamaria Cmrečak je osvojila čak 7 medalja (2 zlatne, 1 srebrnu te 4 brončane). U disciplini 50 prsno bila je zlatna u kategoriji mlađih juniorki te brončana u kategoriji juniorki i u kategoriji seniorki.

Isti plasman ostvarila je u disciplini 200 prsno, dok je na 100 prsno bila srebrna u kategoriji mlađih juniorki. Uz to otplivala je 3 osobna rekorda (100 slobodno, 100 mješovito te 200 prsno).

Karlo Hajdinjak je osvojio 6 zlatnih medalja. U disciplinama 50 i 100 prsno bio je zlatni u sve tri kategorije (mlađi juniori, juniori i seniori). Isplivao je osobni rekord na 50 slobodno i 50 prsno, dok je u disciplinama 50 i 100 slobodno zauzeo peto mjesto.