Članovima SK Omega iz Varaždina 10 medalja na turniru u Zagrebu

| 29.11.2016. u 11:44h | Objavljeno u Sport

Članovi Savate kluba Omega iz Varaždina nastupili su u najbrojnjem sastavu na međunarodnom natjecanju u Zagrebu, te su s ukupno 11 boraca osvojili 7 zlatnih, 2 srebrne i jednu brončanu medalju. Na natjecanju je sudjelovalo 11 klubova sa 45 boraca.

Vanja Bunić je kod kadeta od 20-25 u assautu osvojio 1. mjesto, Dorijan Slunjski je kod kadeta od 25-30 kilograma u assautu osvojio 3.mjesto, Veronika Benčić je kod juniorki od 40-45kg osvojila 1. mjesto, Meri Novak je među juniorkama od 45-50 kg u assautu osvojila 1. mjesto, Sandra Slunjski je kod juniorki od 50-55 kg u assautz osvojila 2. mjesto, a Antonia Sokolić je među juniorkama 50-55 kg u assautu uzela 1.mjesto.

Kristina Sokolić je među seniorkama u kategoriji od 52-56 kg u assautu bila bez borbe, Patrik Grđan je kod starijih kadeta od 60-65 kg u precombat/assautu osvojio 1. mjesto, Nikola Lenardić je među seniorima u kategoriji od 60 d0 65 kilograma u combat/assaut osvojio 1. mjesto-

Melanija Humić je među juniorkama u kategoriji od 65-70 u assautu osvojila 2. mjesto, a Antonio Rukavina je kod seniora u kategoriji od 75-80 kg u combat/assautu os. vojio 1. mjestoTreba istaknuti mladog i perspektivnog borca Patrika Grđana koji je s tri fenomenalne pobjede osvojio zlato.