Članovi varaždinskog PK Vidra Otvorenom regionalnom prventstvu u plivanju za osobe s invaliditetom.

| 15.4.2016. u 16:05h | Objavljeno u Sport

U Sportskom centru Višnjik u Zadru, na Otvorenom regionalnom prvenstvu u plivanju za osobe s invaliditetom, nastupilo je 90 plivača s invaliditetom iz Hrvatske, Slovenije i Italije. Domaćinu, PK Zadar bilo je to ujedno i prvo natjecanje za osobe s invaliditetom.

Natjecanje se održalo u dva dijela, uz izuzetan nastup plivača iz varaždinskog PK Vidra.

Jan Dubravec u kategoriji SB7 osvojio je dva zlata na 100 prsno i 100 slobodno; dva srebra na 100 i 50 m leđno i  broncu na 50 m prsno. Nikola Harmicar u kategoriji S9 osvojio je dva zlata na 50 i 100 m leđno; dva srebra na 100 slobodno i prsno i dvije bronce na 50 m leđno i prsno.

Nikola Kosec u kategoriji C21 osvojio je četiri zlata u 50 slobodno; u 100 slobodno, 100 prsno i 100 leđno; srebro na 50 prsno i broncu na 50 leđno.

Carlo Hrvoje Herić u kategoriji C21 osvojio je 4. mjesto na 50 m leđno i prsno i  7. mjesto na 50 m kraul.