Čevo svladalo Lepoglavu 5:1 i još ih samo pobjeda dijeli od naslova

Druga ŽNL Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Čevo je napravilo još jedan veliki korak prema osvajanju titule Druge ŽNL u današnjem susretu 24. kola gdje su na domaćem terenu uvjerljivo svladali momčad Lepoglave s 5:1. Leonardo Krampek je zabio hat-trick u pobjedi za domaćina golovima u 28., 42. i  76. minuti susreta, Ilija Gale je također zabio gol za domaćina u 36., a Mihael Martinec u 88. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Ivica Bistrović u 51. minuti.

Drugoplasirani Radnički i trećeplasirani Zadrugar i dalje ne odustaju od ambicija za titulu te su također slavili u današnjim utakmicama. Radnički je uvjerljivo bio bolji od Rudara 47 s 8:1 pobjedom, dok je Zadrugar u derbiju kola izvukao 3:2 pobjedu protiv jesenskog prvaka Mladosti (S). U ostalim današnjim susretima, Dinamo (B) je bio bolji od Mladosti (VT) 5:0, Trnje je svladalo Dinamo 01 s 3:1, dok je Beretinec bio bolji od Mladosti (Š) sa 4:0.